Kosynier Sokołowo

18.06.2015

Barwy

Strony internetowe

Brak dodanych stron internetowych.

Opis klubu dodany przez:

Stowarzyszenie KOSYNIER powstało w 2015 roku, jest kultywacją  Klubu Sportowego KOSYNIER SOKOŁOWO i kontynuuje prace szkoleniową z dziećmi prowadzoną od kilkudziesięciu lat w tym Klubie. Jej celem jest zapewnienie szkolenia piłkarskiego na najwyższym poziomie.

Jej celem jest objęcie z biegiem czasu szkoleniem
dzieci i młodzieży, aż do ukończenia wieku trampkarza, a następnie umożliwienie im kontynuowania piłkarskiej przygody w Klubie Sportowym KOSYNIER.

Pomysłodawcą reaktywacji KOSYNIER-a są ludzie związani z piłką nożną od lat ;

GRZEGORZ PIETRZAK (prezes) ,

PAWEŁ JAKUB KOWALSKI (z-ca prezesa),

MAREK PRZYBYLSKI (skarbnik),

SZYMON GIERAŁKA (członek zarządu)

DAWID GIERAŁKA (trener)

Do naszej dyspozycji są obiekt  pełnowymiarowe boisko trawiaste.

Zaletą działania KOSYNIERA  jest prowadzenie wszystkich zajęć treningowych w jednym miejscu – przy ul.Sportowej 1 w Sokołowie.

Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie młodzi adepci piłkarscy będą mogli:

• nabywać oraz doskonalić swoje umiejętności aktywnie spędzać wolny czas pod okiem wykwalifikowanych trenerów, dla których praca z dziećmi jest pasją rozwijać swoje zainteresowania,
  • poszerzać horyzonty oraz powiększać kompetencję społeczne kształtować trwałe relację z rówieśnikami i rywalizować z rówieśnikami w zawodach sportowych, turniejach krajowych i zagranicznych brać udział w organizowanych przez nas obozach sportowych, gdzie oprócz treningów piłkarskich inne atrakcje.

Chcemy ciągle się rozwijać – nawiązywać współpracę z innymi klubami i akademiami sportowymi z całej Polski, poszerzać naszą ofertę, a przede wszystkim nasze kompetencję. Nasi trenerzy ciągle powiększają swoje
umiejętności, dokształcają się na różnego rodzaju kursach, studiach czy konferencjach.

Bazujemy na ponad 40 letniej tradycji Klubu Sportowego KOSYNIER, lecz wprowadzone przez nas rozwiązania systemu
treningowego są nowoczesne i kreatywne.

KOSYNIER stawia sobie za cel podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej dzieci poprzez zabawę w piłkę nożną – przy naborze NIE selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, dajemy szansę każdemu. Nie mamy również ograniczeń klubowych
 – jeśli trenujesz w innym klubie lub inną dyscyplinę a chciałbyś  dodatkowo uczestniczyć w naszych zajęciach to zapraszamy. Udział w  zajęciach jest bezpłatny.

Nasza szkółka ma za zadanie nauczyć

• młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej,
  • anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play.
  • Proponujemy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie dziecka z treningu oraz całej piłkarskiej przygody jaką z nami przeżywa. Nie poddajemy naszych podopiecznych presji wyników, nie zwalniając jednocześnie z obowiązku czynienia postępów.
  • Naszych podopiecznych „zarażamy pasją” do piłki nożnej.

Nasze zajęcia mają za zadanie:
1. Zachęcać dzieci do uprawiania piłki nożnej
2. Maksymalizować piłkarski rozwój dzieci,
3. Przynosić wymierne efekty szkoleniowe tj. technika, dynamika, rozumienie anatomii gry,
4. Wprowadzać dzieci w olbrzymi, fantastyczny świat piłki nożnej.

Zapraszamy firmy do wspierania naszego stowarzyszenia.

Wiadomości (utwórz nową)